Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Webber Naturals - Zinok 50 mg

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Webber Naturals - Zinok 50 mg

12.80 €

Pomáha udržiavať schopnosť tela metabolizovať výživné látky. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva. Pomáha udržiavať zdravú pokožku a imunitnú funkciu. Faktor udržiavania dobrého zdravia.

  • Objem: 50 mg
KS
- +

O produkte

Zinok je v ľudskom metabolizme veľmi aktívnym minerálom. Podporuje imunitu, zdravie pokožky, hormónov a reprodukcie. Účinkuje na problémy s prostatou a zinok je nevyhnutný pre náš čuch, chuť a zrak. Medzi zdravotné problémy spojené s depléciou zinku patrí zhoršená imunita, zväčšenie prostaty, mužská neplodnosť, psychiatrické choroby (vrátane depresie), nespavosť a makulárna degenerácia.

Zinok je v ľudskom metabolizme veľmi aktívnym minerálom. Podporuje imunitu, zdravie pokožky, hormónov a reprodukcie. Účinkuje na problémy s prostatou a zinok je nevyhnutný pre náš čuch, chuť a zrak. Zinok je stopový minerál, ktorý účinkuje vo viacerých enzymatických reakciách ako akýkoľvek iný minerál. Nízka hladina zinku môže ovplyvniť prakticky každý systém tela. Aj malý nedostatok zinku môže spôsobiť zvýšenú náchylnosť k infekciám, zlé hojenie rán, znížený pocit chuti, vône a menšie kožné poruchy vrátane akné, ekzému a psoriázy.

Zdravotné problémy spojené s depléciou zinku zahŕňajú zhoršenú imunitu, zväčšenie prostaty, mužskú neplodnosť, psychiatrické choroby (vrátane depresie), nespavosť a makulárnu degeneráciu.

  • Vysoko vstrebateľný zinok vo forme citrátu.
  • Iba jedna tableta denne.
  • Pomáha udržiavať zdravú pokožku a imunitné funkcie.

Pomáha udržiavať schopnosť tela metabolizovať výživné látky. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva. Pomáha udržiavať zdravú pokožku a imunitnú funkciu. Faktor udržiavania dobrého zdravia.

Balenie obsahuje 180 tabliet

Zloženie

Zinok (citrát) 50 mg. mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý

Použitie

1 tableta denne s jedlom. Uchovávajte mimo dosahu detí.