Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV BIODERMA - Photoderm BRONZ olej SPF 50+

BIODERMA

BIODERMA - Photoderm BRONZ olej SPF 50+

28.50 €

Suchý neviditeľný olej. Podporuje a predlžuje opálenie.

  • Objem: 200 ml
KS
- +

O produkte

  • Zaručuje veľmi vysokú UVA/UVB ochranu
  • KOMPLEXNÁ OCHRANA: Chráni bunky pred oxidačným stresom vďaka antioxidačnému vitamínu E
  • Stimuluje, zintenzívňuje a trvalo predlžuje prirodzené opálenie
  • Vyživuje a hydratuje a zároveň skrášľuje pokožku

Na tvár, telo, & Vlasy - neviditeľná textúra - nelepí sa - nemastí sa - parfumuje - veľmi dobrá znášanlivosť - nekomedogénne - možno použiť na vlhkú aj suchú pokožku - veľmi odolné voči vode a potu

 

Keď vystavujeme pokožku slnku, vystavujeme ju dvom typom UV žiarenia, UVA a UVB. Tie spôsobujú viditeľné a neviditeľné účinky na pokožku, ako napríklad: - opálenie alebo spálenie - oxidačný stres a zníženú obranyschopnosť pokožky, čo vedie k viditeľným účinkom, ako je starnutie pokožky a rakovina kože. S cieľom zabrániť týmto účinkom bez zaťaženia pokožky vytvorila spoločnosť BIODERMA tzv. bunkovú ochranu. Dopĺňa pôsobenie UVA/UVB filtrov a chráni bunky pred oxidačným stresom vďaka Vitamínu E, ktorý je silným antioxidantom. Komplex BRONZ, inovácia spoločnosti BIODERMA, stimuluje prirodzený biologický proces opálenia, takže pokožka je chránená pred slnkom bez toho, aby musela riskovať krásne opálenie.

Zloženie

DIBUTYL ADIPATE, DICAPRYLYL CARBONATE, DICAPRYLYL ETHER, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, HOMOSALATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIISOPROPYL SEBACATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, OLEOYL TYROSINE, LUFFA CYLINDRICA SEED OIL, OLEIC ACID, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 657]

Použitie

Nanášajte niekoľkokrát denne, keď ste na slnku. Možno použiť na tvár, telo a vlasy.

  • KROK 1: Pred pobytom na slnku naneste rovnomerne a hojne (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
  • KROK 2: Po plávaní alebo utretí aplikujte znovu.
  • KROK 3: Pred nanesením na tvár ho nastriekajte do dlane.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Ak sa na pokožke objavia stopy po spálení, je potrebné ju vyčistiť. V prípade zasiahnutia očí ich okamžite vypláchnite a dôkladne. Nevystavujte dojčatá a malé deti slnku. Nadmerné vystavovanie sa slnku môže poškodiť zdravie. Nebuďte príliš dlho na slnku.