Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Webber Naturals - Dámske bakteriálne kultúry s brusnicami

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Webber Naturals - Dámske bakteriálne kultúry s brusnicami

19.20 €

Probiotikum 5 miliárd s 200 mg brusníc od spoločnosti Webber Naturals je špeciálne navrhnuté na pomoc pri obnove ochrannej probiotickej gastrointestinálnej a vaginálnej mikroflóry a na podporu močových ciest.

KS
- +

O produkte

Zaručene obsahuje 5 miliárd aktívnych buniek k dátumu expirácie. Keďže nie je potrebné chladenie, je tento produkt ideálny pre ženy s aktívnym životným štýlom, ktoré ho môžu užívať počas cestovania alebo cestou do práce.

Nič nemôže urobiť ženský život tak nešťastným, ako je infekcia močových ciest a / alebo vaginálna infekcia. Bohužiaľ, len málo žien vie o probiotikách, jednoduchom riešení, ktoré im pomôže dostať tieto podmienky pod kontrolu.

Dámske probiotikum s príchuťou brusnice bolo navrhnuté tak, aby udržiavalo normálnu črevnú a vaginálnu mikroflóru v každej etape života ženy. Probiotiká sú už dlho známe tým, že napomáhajú tráveniu, zlepšujú absorpciu živín, znižujú záchvaty hnačky alebo zápchy, znižujú neznášanlivosť laktózy a obnovujú črevnú flóru po liečbe antibiotikami. Pravidelné užívanie probiotík však môže pomôcť močovým cestám a vaginálnemu zdraviu žien, mladých alebo starých. Denné užívanie probiotík môže pomôcť proti existujúcim problémom a môže im dokonca zabrániť v opakovaní.

Táto vynikajúca probiotická formulácia sa ešte zlepšila pre ženy pridaním 200 mg supersilného koncentrátu brusníc v pomore 36:1 do každej kapsuly. Výskumy ukazujú, že brusnice obsahujú zlúčeniny, ktoré bránia baktériám v prilepovaní na povrch močovej steny, čím sa brusnica stáva populárnym spôsobom, ktorý pomáha liečiť a predchádzať infekciám. Probiotiká sú plne kompatibilné s brusnicovým koncentrátom.

  • Pomáha predchádzať opakujúcim sa infekciám močových ciest u žien.
  • Poskytuje živé mikroorganizmy, ktoré dočasne modifikujú črevnú flóru.
  • Poskytuje 4 kmene laktobacilov pre starostlivosť o tenké črevo a 1 typ bifidobaktérie pre starostlivosť o hrubé črevo.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zabraňuje opakovaným infekciám močových ciest u žien. Poskytuje živé mikroorganizmy, ktoré dočasne modifikujú črevnú mikroflóru.

Balenie obsahuje 45 vegetariánskych kapsúl.

Zloženie

5 miliárd * aktívnych buniek z týchto špeciálne kultivovaných kmeňov probiotík:

Celková bakteriálna kultúra 5 miliárd cfu †

Lactobacillus rhamnosus (HA-111) (celá bunka) 30% 1,5 miliardy cfu †
Lactobacillus acidophilus (HA-122) (celá bunka) 30% 1,5 miliardy cfu †
Lactobacillus casei (HA-108) (celá bunka) 15% 0,75 miliardy cfu †
Bifidobacterium longum (HA-135) (celá bunka) 15% 0,75 miliardy cfu †
Lactobacillus fermentum (HA-179) (celá bunka) 10% 0,5 miliardy cfu †

Brusnica (Vaccinium macrocarpon) 36: 1 koncentrát (ovocie) 200 mg

* Zaručených minimálne 5 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v deň exspirácie. Zaručených minimálne 10 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v deň výroby.

† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Ostatné zložky: Zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina askorbová, odstredené mlieko, tryptikáza-sójový vývar, sacharóza.

Použitie

1 kapsula 3x denne najlepšie s jedlom alebo podľa pokynov lekára. Poraďte sa so svojím lekárom ak gastrointestinálne príznaky pretrvávajú, alebo sú vážne. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte v anamnéze obličkové kamene, ak užívate lieky na riedenie krvi, alebo ak príznaky pretrvávajú. Uchovávajte mimo dosahu detí.