Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Now Foods - Detské probiotiká od 2 rokov

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Now Foods - Detské probiotiká od 2 rokov

17.90 €

Aj telo detí potrebuje určité baktérie, aby zostalo zdravé. Baktérie pomáhajú tráveniu, vstrebávaniu živín a bojujú proti iným choroboplodným zárodkom.

KS
- +

O produkte

Ak dôjde k prevráteniu rovnováhy medzi dobrými a zlými baktériami v detskom mikrobióme, môže dôjsť k infekcii a chorobe. Napríklad použitie antibiotík ničí baktérie spôsobujúce infekcie. Odstraňuje však aj niektoré dobré baktérie, ktoré udržujú zlé baktérie pod kontrolou.

Probiotiká sú obľúbeným prírodným doplnkom výživy pre deti. Podľa prieskumu National Health Interview Survey sú probiotiká tretím prírodným produktom, ktorý deti najčastejšie používajú.

  • Recenzia amerického rodinného lekára zistila, že probiotiká môžu pomôcť liečiť zápalové ochorenie čriev. Môžu tiež znížiť trvanie hnačky spôsobenej gastroenteritídou.
  • V prieskume z roku 2015 sa dospelo k záveru, že probiotiká pre deti znižujú výskyt a trvanie infekcií horných dýchacích ciest.

Rovnako ako u dospelých, probiotiká môžu pomáhať pri podporovaní tráviaceho a imunitného zdravia dieťaťa alebo pri riešení konkrétnych stavov, ako je zápcha alebo kyslý reflux.

Zdravý imunitný a tráviaci systém

Probiotiká pre deti v priebehu času umožňujú vyvážený tráviaci a imunitný systém s množstvom dobrých baktérií. Probiotiká môžu pomôcť predchádzať a znižovať riziká imunitných a tráviacich problémov vrátane hnačiek a infekcií horných dýchacích ciest.

Upravujú a zmierňujú existujúce zdravotné problémy

Ak hľadáte spôsoby ako súčasné riešiť problémy svojho dieťaťa, môžu vám pomôcť probiotiká. Napríklad v závislosti od odporúčania lekára vám pravidelné jogurtové občerstvenie s dostatočným množstvom živých kultúr, môže pomôcť pri ekzémoch dieťaťa bez toho, aby brali antibiotiká alebo predpisovali lieky.

Stimulujú rast vášho dieťaťa

Probiotiká pre deti pomáhajú deťom rásť. Vaše deti dokážu ľahšie stráviť určité potraviny pomocou probiotík. Probiotiká tiež podporujú zdravý rast a vývoj dieťaťa v črevách, mozgu a metabolizme.

BerryDophilus môžu užívať deti i dospelí. Vzhľadom k tomu, že sú ochutené xylitolom, probiotiká neublížia zubom a skvelo chutia. Obsahuje 2 miliardy jednotiek tvoriace kolónie (CFU) a 10 klinicky overených probiotických bakteriálnych kmeňov.

Balenie obsahuje 60 cmúľacích tabliet.

Zloženie

Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium breve (Bb-03), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Bifidobacterium longum (BI-05), xylitol, sorbitol, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj), oxid kremičitý, kyselina jablčná, prírodné aromatické látky pre bobule, repný prášok a FOS (fruktooligosacharidy).

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo zložky orechov.

Použitie

Pre deti od 2 rokov a dospelých 1 žuvacia tableta 1-3 krát denne medzi jedlami alebo na prázdny žalúdok. Pre deti mladšie ako 2 roky používajte len na odporúčanie lekára. Tablety, sa majú žuvať, cmúľať alebo rozdrviť; nemajú byť prehltnuté celé.Konzultujte s lekárom, ak ste tehotná / dojčiaca žena, užívate lieky (najmä lieky na potlačenie imunity), alebo máte zdravotný problém (najmä ak je ohrozený imunitný systém). Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.