Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Webber Naturals - MSM (methylsulfonylmethane) BONUS

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Webber Naturals - MSM (methylsulfonylmethane) BONUS

14.80 €

MSM je organická zlúčenina síry, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele aj v mnohých potravinách a je nevyhnutná pre udržanie optimálneho zdravia.

  • Objem: 1000 mg
KS
- +

O produkte

MSM je prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina síry, ktorá sa nachádza v našom tele a tiež v mnohých potravinách. Používa sa na tlmenie bolesti a má protizápalové účinky, tlmí bolestivé impulzy pozdĺž nervových vlákien a pomáha znižovať bolesť a svalové kŕče. Môže tiež pomôcť zmierniť bežné príznaky alergie. Úľava prichádza často za jeden alebo dva dni, aj keď je alergia dlhotrvajúca.

MSM (metylsulfonylmetán) je prirodzene sa vyskytujúca organická zlúčenina síry, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele aj v mnohých potravinách a je nevyhnutná pre udržanie optimálneho zdravia. Je uznávaný ako bezpečný výživový doplnok, ktorý je prakticky bez vedľajších účinkov a je používaný na liečbu bolestivých a zapálových stavov vrátane osteoartrózy a iných artritických stavov, chronických bolestí chrbta, svalov a iných zápalových syndrómov.

Ukázalo sa tiež, že MSM pomáha zvládať príznaky alergie a astmy, podporuje zdravie tráviaceho traktu a zlepšuje imunitnú funkciu.

MSM 1000 mg od spoločnosti Webber Naturals zmierňuje osteoartritické bolesti kĺbov a pomáha udržiavať zdravé kĺby. Pre optimálne zdravie je potrebný neustály prísun MSM a priaznivé účinky sa zvyčajne prejavia minimálne 4 týždne po začatí užívania, pričom pri dodržaní dennej dávky sa dosahuje stabilný výkon.

  • Biologicky dostupná forma organickej síry na vytvorenie spojivového tkaniva pre zdravé kĺby a svaly
  • Nevyhnutná pre syntézu kolagénu pre zdravú pokožku, vlasy a nechty
  • 1 000 mg MSM na tabletu
  • S OptiMSM®, vynikajúcim, destilovaným MSM, ktorý je dôsledne testovaný a podporovaný publikovaným výskumom

Zmierňuje bolesti pri zapáloch a osteoartritídy kĺbov. Udržuje zdravé kĺby.

Balenie obsahuje 120 + 40 tabliet.

Zloženie

MSM (metylsulfonylmetán) 1000 mg, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Použitie

Dospelí 1 tableta 2-3 krát denne. Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena.