Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV MZ SKIN - HYDRA-BOOST AMPOULES

MZ SKIN

MZ SKIN - HYDRA-BOOST AMPOULES

202.00 €

KS
- +

O produkte

Ampulky Hydra-Boost – Hydratujú a upokojujú pokožku v priebehu 5 dní. Tento regeneračný 5-dňový program bojuje s vystresovanou a dehydratovanou pleťou pomocou 10 cielených ampuliek naplnených sérom (na použitie cez deň a v noci). Každá receptúra je starostlivo navrhnutá tak, aby dopĺňala základnú úroveň hydratácie; kľúč k pokojnej, vyrovnanej a žiarivej pleti. Mikromolekuly kyseliny hyalurónovej prenikajú hlboko, aby dosiahli optimálnu hydratáciu a odhalili mladistvý jas. Upokojujúce rastlinné výťažky a antioxidačné vitamíny posilňujúce bariéru okamžite znižujú zápal a zároveň posilňujú dlhodobú obranyschopnosť pokožky. Peptidy sa zameriavajú na produkciu kolagénu, aby viditeľne spevnili pokožku a vyhladili jemné linky a vrásky. Pre najlepšie výsledky používajte raz mesačne.

Zloženie

Aqua / Water, Propylene Glycol, Methylpropanediol, Propanediol, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Phenylpropanol, Polysorbate 20, Myrothamnus Flabellifolia Leaf/Stem Extract, Disodium EDTA, Polypodium Vulgare Rhizome Extract, Triethanolamine, Cetraria Islandica Thallus Extract, Sphagnum Magellanicum Extract, Citric Acid, Ascorbic Acid

Použitie

Počas piatich dní, ráno a večer, aplikujte určenú jednorazovú ampulku na čerstvo vyčistenú pleť. Umiestnite otvárač ampuliek na vrch ampulky. Držte ampulku pevne zospodu vo zvislej polohe. Druhou rukou zatlačte otvárač ampulky na jednu stranu pri hrdle ampulky, kým sa nezlomí. Sérum naneste na tvár, krk a dekolt. Masírujte, kým sa sérum nevstrebe a potom naneste hydratačný krém. Pre optimálne výsledky opakujte režim každý mesiac.