Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV MZ SKIN - RETINOL SKIN BOOSTER

MZ SKIN

MZ SKIN - RETINOL SKIN BOOSTER

143.00 €

2% Encapsulated Vitamin A Resurfacing Treatment

  • Objem: 20 ml
KS
- +

O produkte

Ľahké nočné sérum využíva regeneračnú silu retinolu na obnovu, vyhladenie a regeneráciu povrchu pokožky. Retinol je derivát vitamínu A a je vysoko uznávaný pre svoje omladzujúce vlastnosti. Zapuzdrenie ingrediencií pomáha zacieliť kožné bunky tak, aby aktívne látky poskytovali čo najväčší benefit. S vysokou silou 2% pomáha táto transformačná zložka zvýšiť rýchlosť kožnej obmeny, pretože zosilňuje produkciu kolagénu a chráni pred voľnými radikálmi. Pre mladšie vyzerajúcu a žiarivejšiu pleť.

NÁŠ TIP: Používajte vždy iba na noc. Začnite aplikáciou 2-3x týždenne čo postupne môžete zmeniť na každovečernú rutinu.
Zo začiatku môže pleť pôsobiť suchším dojmom, čo sa po 4-5 dňoch upraví.

Nevhodné pre tehotné ženy.

Zloženie

Ethyl Macadamiate, Caprylic/Capric Triglyceride, Phospholipids, Retinol, Tocopherol, Parfum (Fragrance), Malic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Použitie

Toto sérum je vhodné aj pre nových užívateľov retinolu. Keď začínate s liečebným programom založeným na retinole, začnite sérum používať najprv dvakrát týždenne a postupne prejdite na každovečerné používanie potom, ako si pokožka zvykne. Užívatelia, ktorí užívajú retinol dlhodobo aplikujtú 1 pipetu večer na ošetrenie tváre, 1 pipetu na ošetrenie očných kontúr a 1 pipetu na ošetrenie krku. Zabráňte kontaktu s očami, ak ku kontaktu dôjde, vypláchnite ich vodou. Pri používaní retinolu je nevyhnutný SPF 30 alebo vyšší. Nie je vhodný pre tehotné ženy.