Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Now Foods - Ženšen (Panax Ginseng) 500 mg

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Now Foods - Ženšen (Panax Ginseng) 500 mg

19.50 €

Ženšen Panax je jedným z najbežnejšie používaných a vysoko skúmaných druhov ženšenu.

KS
- +

O produkte

Hlavnými aktívnymi zložkami ženšenu Panax sú ginsenosidy, o ktorých sa preukázalo, že majú rôzne priaznivé účinky, vrátane protizápalových, antioxidačných a protirakovinových účinkov. Výsledky klinických výskumných štúdií ukazujú, že ženšen Panax môže zlepšovať psychologické funkcie, imunitné funkcie a stavy spojené s cukrovkou.

Tento druh ženšenu, je pôvodom z Číny, Kórei a Ruska, a je dôležitým rastlinným liečivom v tradičnej čínskej medicíne už tisíce rokov, kde sa používa predovšetkým na liečenie slabosti a únavy.

Zvyšuje odolnosť voči fyzickému, chemickému a biologickému stresu a zvyšuje celkovú vitalitu vrátane fyzickej a duševnej kapacity pre prácu.

Ako to funguje?

Ženšen Panax obsahuje veľa účinných látok. Látky považované za najdôležitejšie sa nazývajú ginsenosidy alebo panaxozidy. Ginsenosidy je termín vytvorený ázijskými vedcami a termín panaxozidy bol vybraný ranými ruskými vedcami.

Panax ginseng sa často označuje ako doplnok výživy na všeobecnú pohodu, pretože ovplyvňuje mnoho rôznych systémov tela.

Balenie obsahuje 100 kapsúl

Zloženie

Ženšen 1000 mg (Panax ginseng CA Meyer) štandardizovaný na minimálne 5% obsah ginsenosidu, želatína (kapsule) a kyselina stearová.

Neobsahuje: kvasnice, pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, kôrovce alebo orechy.

Použitie

Dospelí 2 kapsule denne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.