Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Webber Naturals - Omega-3 trojitá sila s vitamínom D3

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Webber Naturals - Omega-3 trojitá sila s vitamínom D3

18.20 €

Omega-3 s vitamínom D3 - trojnásobná sila od spoločnosti Webber Naturals podporuje srdce a myseľ.

  • Objem: 900 mg
KS
- +

O produkte

Tento ultračistený rybí olej poskytuje 600 mg EPA a 300 mg DHA v ideálnom pomere 2:1 na podporu kardiovaskulárneho zdravia a kognitívnych funkcií. Vitamín D vo vysoko biologicky dostupnej forme cholekalciferolu tiež podporuje zdravé kosti a oči. Naše číre enterické mäkké gélové kapsuly zaisťujú optimálne dávkovanie a sú bez rybacej dochute.

Omega-3 s vitamínom D3 - trojnásobná sila od spoločnosti Webber Naturals je pohodlná receptúra na ​​každý deň, ktorá podporuje kardiovaskulárne zdravie a funkciu mozgu. Ultračistený rybí olej obsahuje 600 mg EPA a 300 mg DHA v ideálnom pomere 2: 1 plus 1 000 IU vitamínu D3.

EPA a DHA zohrávajú dôležitú úlohu pri udržiavaní kardiovaskulárneho zdravia a znižovaní hladiny triglyceridov / triacylglycerolov v krvi. Sú rozhodujúcimi zložkami mozgových buniek, ktoré pomáhajú podporovať funkciu mozgu a tiež pomáhajú zlepšovať príznaky syndrómu suchého oka (DES), vrátane podpory správnej funkcie sĺz. Vitamín D3 (cholekalciferol) je prirodzene sa vyskytujúca a vysoko vstrebateľná forma vitamínu D. Podporuje zdravý vývoj a údržbu kostí a zubov. Dostatok vitamínu D v kombinácii s príjmom vápnika, zdravou stravou a pravidelným cvičením môže znížiť riziko vzniku osteoporózy.

Omega-3 s vitamínom D3 - trojnásobná sila dodáva koncentrovaný zdroj omega-3 mastných kyselín z rybieho oleja, ktorý je podľa IVO overený z hľadiska čistoty, účinnosti a udržateľnosti. Číre enterické mäkké gélové kapsuly zaisťujú optimálne dávkovanie a nemajú rybiu dochuť. Je to vynikajúca voľba pre každého, kto chce podporovať svoje srdce, myseľ a kosti pomocou pohodlnej receptúry na každý deň.

  • Pohodlná receptúra ​​na deň na podporu kardiovaskulárneho zdravia a funkcií mozgu
  • Znižuje sérové ​​triglyceridy / triacylglycerol
  • Poskytuje 1 000 IU vitamínu D na mäkký gél
  • Rybí olej Omega-3 má overenú čistotu, účinnosť a udržateľnosť podľa IVO
  • Čistá enterická mäkká gélová technológia zvyšuje absorpciu a zabraňuje rybej pachuti

Podporuje kardiovaskulárne zdravie a činnosť mozgu. Zdroj omega-3 mastných kyselín pre udržanie dobrého zdravia. Pomáha pri vývoji a údržbe kostí a zubov. Pomáha pri vstrebávaní a využívaní vápniku a fosforu. Príjem vápnika v kombinácii s dostatkom vitamínu D, zdravou stravou a pravidelným cvičením môže znížiť riziko vzniku osteoporózy. Pomáha predchádzať nedostatku vitamínu D.

Balenie obsahuje 50 + 15 gélových kapsúl.

Zloženie

Koncentrát rybieho oleja* (sardela, sardinka a / alebo makrela) 1425 mg, Omega-3 mastné kyseliny 900 mg Poskytuje: Kyselinu eikosapentaénovú (EPA) 600 mg, Kyselinu dokosahexaénovú (DHA) 300 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 1 000 IU (25 mcg), číra enterická mäkká gélová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda, pektín, sorbitol), prírodný vitamín E.


* Molekulárne destilovaný, ultra purifikovaný.

Použitie

Dospelí: 1 kapsula denne alebo podľa pokynov lekára. Pre suchý očný reliéf užívať minimálne 1 mesiac pre dosiahnutie efektu. Neužívajte ak máte alergiu na ryby. Uchovávajte mimo dosahu detí.