Doprava nad 150.00€ ZDARMA alebo osobný odber Bratislava.

DOMOV Webber Naturals - Pupalkový olej extra silný

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Webber Naturals - Pupalkový olej extra silný

21.50 €

Skvelá voľba pre tých, ktorí sa chcú postarať o celkové zdravie a pohodu prostredníctvom nevyhnutného príjmu esenciálnych mastných kyselí

  • Objem: 1000 mg
KS
- +

O produkte

Pupalkový olej 1000 mg od spoločnosti Webber Naturals je bohatým zdrojom EFA a obsahuje 100 mg GLA na kapsulu, čo pomáha udržiavať rovnováhu ženských hormónov. 

Pupalkový olej je bohatým zdrojom veľmi dôležitej rastlinnej omega-6 mastnej kyseliny a to gama-linolénovej kyseliny (GLA). GLA sa vyskytuje predovšetkým v orechoch, semenách a strukovinách, ako aj v nenasýtených rastlinných olejoch, ako je borákový, sézamový, hroznový a sójový.

Omega-6 sú esenciálne mastné kyseliny (EFA), čo znamená, že ich telo nemôže vyrábať a musí sa dodávať prostredníctvom stravy. EFA hrajú v tele veľa dôležitých úloh, od zmiernenia zápalu a hladiny cholesterolu až po rovnováhu hormónov a zdravie pokožky.

Vďaka priaznivým účinkom na imunitný systém, bunkové membrány a hormonálnu rovnováhu pomáha GLA zmierňovať príznaky spojené s atopickým ekzémom a premenštruačným syndrómom. GLA podporuje zdravie a vzhľad pokožky a môže znižovať zápalové stavy pokožky.

  • Zvyšuje pohodu žien a môže byť nápomocný pri mnohých príznakoch PMS a menopauzy.
  • Znižuje riziko alebo pomáha pri liečbe artritídy, pomáha pri diabetickej neuropatii, zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.
  • Znižuje riziko mozgovej príhody a srdcového infarktu znížením lepivosti krvných doštičiek a nevhodným zrážaním krvi.
  • Extra silný, s nízkou hladinou peroxidu, extrahovaný bez rozpúšťadiel.

Pupalkový olej 1000 mg od spoločnosti Webber Naturals je bohatým zdrojom EFA a obsahuje 100 mg GLA na kapsulu, čo pomáha podporovať rovnováhu ženských hormónov, celkové zdravie a pohodu. Zdroj esenciálnych mastných kyselín na udržanie dobrého zdravia.

Balenie obsahuje 90 kapsúl.

Zloženie

Pupalkový olej (Oenothera biennis) (semeno) 1000 mg Poskytuje: Kyselina cis-linolovú (CLA) 650 mg, Kyselinu gama-linolénovú (GLA) 100 mg, mäkká gélová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), prírodné tokoferoly.

Použitie

1 tableta 4 krát denne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte epilepsiu, alebo máte poruchy krvácania, obráťte sa na lekára pred použitím. Ukladajte mimo dosahu detí.