Na našej klinike využívame vlastný prístup Ultimate Beauty Method™, ktorej základom je symetria, jemnocit a medicína. Vďaka UBM™ pomôžeme našim klientom odomknúť potenciál krásy, rozvinúť tú vonkajšiu a posilniť vnútornú o pocit sebavedomia a spokojnosti.

Na klinike Mazreku Medical neponúkame zákroky, ale vlastný postup Ultimate Beauty Method™, ktorý nám pomáha identifikovať potenciál krásy. Je to proces, ktorý obsahuje 3 kroky. Cez jedinečné spojenie symetrie, citu pre krásu a medicíny dokážeme zhodnotiť potreby našich klientov a navrhnúť im konkrétne zákroky, ktoré pomôžu docieliť ich vytúžený výsledok. Netrápime klientov s popisom jednotlivých zákrokov, vysvetľujeme im náš pohľad na výsledok a možnosti, kam ich krásu a spokojnosť so sebou samými vieme posunúť.

MUDR. MERITA MAZREKU ZAKLADATEĽKA MAZREKU MEDICAL

MUDr. Merita Mazreku Spais je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde taktiež pôsobí ako pedagogička - asistentka v odbore maxilofaciálnej chirurgie, v ktorej atestačnom programe je momentálne zapísaná. Už počas štúdia sa aktívne zaujímala a prakticky získavala skúsenosti v oblasti chirurgie.

VIAC

MUDr. Klára Kocsisová

Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Po skončení štúdia sa zamestnala ako lekár na klinike chirurgie tváre, kde bola zapísaná do atestačného programu Maxilofaciálna chirurgia. Počas štúdia na LFUK sa aktívne venovala chirurgii.

 

VIAC

MUDr. Monika Štítna

V roku 2006 absolvovala vzdelanie na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Následne jej cesta viedla na dermatovenerologickú kliniku LFUK a UN v Bratislave, kde bola zapísaná do atestačného programu dermatovenerológia a súčasne sa stala i študentkou dennej formy doktorandského štúdia v tomto odbore.

VIAC

MUDr. Nikola Šragová

Vyštudovala na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach v roku 2016 a po ukončení štúdia sa zamestnala na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Už počas štúdia sa aktívne zúčastňovala rôznych workshopov a absolvovala prax na chirurgii v rámci programu Erazmus v Istanbule. Následne si prešla niekoľkými školeniami v rámci estetickej medicíny, kde nadobudla know how od najlepších lekárov v obore a vycibrila svoj zmysel pre estetické cítenie a detail. MUDr. Šragová je ďalšia mladá krv v našom tíme a postará sa o vás na vysokej profesionálnej úrovni v rámci všetkých injekčných , prístrojových a iných ošetrení a zákrokov, ktoré naša klinika ponúka.
 

VIAC

Manažment kliniky

Ing. Klaudia Vlčková

Zdravotné sestry

Janka Janská

Svetlana Meravá

Recepcia

Dorota Sámelová

Alexandra Smolinská

NAŠI PARTNERI

PARTNERI, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEME.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV